• -10%
  • Nowość
Regenerujący krem nawilżający z kwasem hialuronowym  hydra boost

Regenerujący krem nawilżający z kwasem hialuronowym hydra boost

 

319,00 zł
287,10 zł Zniżka 10%
Brutto
Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 287,10 zł brutto
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

  Darmowa dostawa

dla zamówień od 250 zł

  Możliwość zwrotu produktów

w ciągu 14 dni

Odkryj luksusową pielęgnację, która przywraca Twojej skórze życie – RVB Hydra Boost, regenerujący krem nawilżający z kwasem hialuronowym. Specjalnie opracowany, aby natychmiast przywrócić elastyczność i poprawić kondycję skóry odwodnionej, suchej i z uczuciem “ściągnięcia”, Hydra Boost jest więcej niż zwykłym kremem nawilżającym.

ZAAWANSOWANA FORMUŁA DLA GŁĘBOKIEJ REGENERACJI

Wykorzystując innowacyjny system dostarczania Hyaluronidu INDermal Deep, krem łączy w sobie kwas hialuronowy oraz mini kwas hialuronowy zamknięty w nanopełcherzykach. Ta zaawansowana technologia zapewnia wysoką zdolność penetracji przez skórę, stymulując procesy regeneracji i nawilżania na różnych poziomach. Efektem jest głęboko nawilżona, miękka i elastyczna skóra, pełna zdrowego blasku.

OCHRONA I NAWILŻENIE

Hydra Boost nie tylko intensywnie nawilża, ale również wzmacnia funkcje barierowe skóry, skutecznie chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Bogata i regenerująca formuła natychmiast nadaje skórze miękkość, intensywne nawilżenie oraz elastyczność, wypełniając ją od środka i nadając efekt “plump”.

KLUCZ DO ZDROWEJ I PROMIENNEJ SKÓRY

Z RVB Hydra Boost, każdy dzień to krok w stronę zdrowszej, bardziej nawilżonej i promiennej skóry. Idealny dla każdego, kto zmaga się z problemami odwodnienia, suchości czy uczuciem ściągnięcia skóry. Pozwól swojej skórze doświadczyć głębokiego nawilżenia i regeneracji, jakiej zasługuje.

Odkryj różnicę z RVB Hydra Boost – bo Twoja skóra zasługuje na najlepszą opiekę.