Kategoria: Pilniki bloczki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Pilniki i bloczki do stylizacji paznokci

Niezbędnym elementem wyposażenia każdej profesjonalnej stylistki paznokci są pilniki.  To, na co należy zwrócić uwagę w szczególny sposób wybierając odpowiedni pilnik do stylizacji paznokci, to gradacja, czyli obrazowo mówiąc – ziarnistość pilnika. Liczby typu 80, 100, 180 itd. znajdujące się często przy opisie produktów. Liczby te informują o ilości ziaren na 1 cm2. Im mniejsza gradacja, tym grubsza ziarnistość pilnika. W ofercie naszej drogerii internetowej Uroda Perfect znajdziesz każdy typ pilnika, jaki tylko jest Ci potrzebny.

Pilniki – gradacja i kształty

Pilniki możemy zestawić według następujących kategorii:

·        gruboziarniste – gradacja 80. Ich przeznaczeniem jest zdejmowanie elementów manicure, np. tipsów. Należy obchodzić się z nimi bardzo ostrożnie, gdyż łatwo naruszyć nimi wrażliwą płytkę paznokcia.

·        średnioziarniste – gradacja 100. To najbardziej popularny typ pilnika. Znajduje swoje zastosowanie podczas piłowania naturalnych paznokci oraz nadawaniu im pożądanego kształtu. Idealnie sprawdzi się też przy piłowaniu żelowej warstwy stylizacji.

·        drobnoziarniste – gradacja 180/240. Ze względu na wiele możliwości zastosowania tego rodzajów pilników, są one bardzo uniwersalne. Używać ich można do skracania i wygładzania naturalnych paznokci jak i podczas uzupełniania paznokci akrylem lub żelem.

·        polerki – gradacja >300. Na rynku dostępne są polerki wyrównujące, nadające połysk, a także nabłyszczające. Stosujemy je przy naturalnych paznokciach.

Stosowanie pilników o różnej gradacji wymaga odpowiedniej wprawy i kolejności. Pracę nad paznokciami rozpoczyna się od pilników o gruboziarnistymi kończąc na drobnoziarnistych. Jeśli nie jesteś pewna, w jakie pilniki się zaopatrzyć, idealnym rozwiązaniem będą pilniki drobnoziarniste o gradacji 180/240, które świetnie sprawdzą się niemal na każdym etapie stylizacji paznokci.

W ofercie naszej drogerii online Uroda Perfect znajdziesz:

·        pilniki proste

·        zaokrąglone o kształcie banana

·        półksiężyce

·        elipsy

Bloczki - kategorie

Bloczki dzielimy głównie na 3- i 4-stronne. W sklepie internetowym Uroda Perfect znajdziesz bloczki o różnej gradacji. Służą przede wszystkim do polerowania płytki paznokcia. To absolutny must have każdej stylistki paznokci. Bloczki możemy podzielić ze względu na ich kolor. Wyróżniamy bloczki białe i niebieskie. Te pierwsze zastosujesz do matowienia i polerowania naturalnej płytki paznokcia oraz wykończenia klasycznego manicure. Z kolei niebieskie okażą się niezbędne do wygładzenia płytek sztucznych.

Niezależnie od tego, na jaką gradację bloczków się zdecydujesz i jaki kolor wybierzesz – możesz być spokojna. Tego typu artykułem możesz pracować bez ryzyka naruszenia płytki paznokcia. 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!