Kategoria: Bazy pod makijaż

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Bazy pod makijaż do każdego typu skóry

Dobra baza pod makijaż to sekret trwałego make-upu. To właśnie dzięki niej podkład dobrze stopi się ze skórą, będzie wyglądał naturalnie i nie zacznie zbierać się w załamaniach np. w okolicy oczu czy nosa już po godzinie od nałożenia. W naszej drogerii internetowej urodaperfect.pl znajdziesz szeroki wybór kosmetyków do makijażu, w tym również baz dedykowanych do różnych typów skóry. Nie zabrakło tutaj kosmetyków rozświetlających, nawilżających, przeciw przebarwieniom, lekkich i normalizujących czy z dodatkową ochroną przeciwsłoneczną.

Dlaczego warto używać bazy pod makijaż?

Baza pod makijaż sprawia, że ten znacznie lepiej trzyma się skóry i przedłuża jego trwałość, a oprócz tego:

  • może pomagać rozwiązywać niektóre problemy z cerą – takie jak widoczne naczynka, zaczerwienienie czy suchość,
  • ułatwia rozprowadzanie korektora, podkładu i kosmetyków do konturowania,
  • pomaga wygładzić i wypełnić drobne zmarszczki czy ograniczyć widoczność porów,
  • sprawia, że suche skórki nie są widoczne i pielęgnuje skórę.

Bazy pod makijaż możesz stosować na wielkie wyjścia, kiedy chcesz, by makijaż prezentował się nienagannie przez cały wieczór. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by używać ich także na co dzień – dzięki nim Twój makijaż zawsze będzie prezentował się świeżo.

Jak stosować bazę pod makijaż, czyli primer?

Bazę pod makijaż nakłada się na suchą i oczyszczoną skórę. Pod nią możesz nałożyć krem na dzień, jednak coraz więcej osób, szczególnie w lecie, rezygnuje z tego kroku i stawia tylko na pielęgnującą bazę. Pamiętaj o tym, żeby jednym z etapów pielęgnacyjnych był krem z filtrem lub zadbaj o obecność filtra w bazie. Primer nałóż na palce w ilości równej ziarnku grochu. Opuszkami palców rozprowadzaj kosmetyk kolistymi ruchami po twarzy. W problemowe obszary, w których znajdują się niedoskonałości, przebarwienia i cienie pod oczami możesz wklepać dodatkową warstwę produktu. Makijaż zacznij nakładać dopiero po chwili, kiedy baza stopi się już z Twoją skórą. Od teraz będziesz mogła cieszyć się trwałym makijażem i promienną cerą!

Jakie bazy pod makijaż znajdziesz w urodaperfect.pl?

W urodaperfect.pl dostępny jest szeroki wybór baz pod makijaż, które sprawdzą się niezależnie od tego, czego dokładnie szukasz. Zadbaliśmy o dostępność kosmetyków zamkniętych w poręcznych tubkach oraz opakowaniach z pompką, dla higienicznej aplikacji produktu. Proponowane bazy są lekkie – nie powodują zwiększonego przetłuszczania się skóry, ani pojawiania się wyprysków.

Każdy produkt, który znalazł się w naszej ofercie, został starannie wyselekcjonowany spośród wielu innych, dlatego kupując w urodaperfect.pl możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzone rozwiązania. Część z dostępnych produktów ma formułę wzbogaconą o filtr SPF 50, który powinnyśmy stosować codziennie przez cały rok, by uniknąć powstawania przebarwień oraz przyspieszonego starzenia się skóry. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem baz pod makijaż dostępnych w drogerii internetowej z kosmetykami naturalnymi urodaperfect.pl!