Każda osoba marzy o pięknych, zadbanych, zdrowych i lśniących włosach. Niestety w wyniku niekorzystnych czynników atmosferycznych (silny wiatr, deszcz, mróz czy słońce) tracą one swój blask, stają się łamliwe i mogą zacząć wypadać. Na szczęście wdrażając odpowiednią pielęgnację, można skutecznie zapobiegać tym zjawiskom. Z pomocą przychodzą kosmetyki Kemon. To odpowiedź na problemy społeczeństwa, które są spowodowane właśnie niesfornymi włosami.

Czym dokładnie są kosmetyki Kemon?

To firma, która cieszy się szczególnym uznaniem w środowisku profesjonalistów, jacy każdego dnia pracują z włosami. Kemon oferuje wiele linii produktowych, dzięki czemu można wybrać kosmetyk idealny do rodzaju oraz kondycji kosmyków każdego Klienta. Misją marki jest nie tylko utrzymanie tradycyjnego składu produktów, ale też wykorzystanie naturalnych substancji odżywczych, biodegradowalnych opakowań stworzonych z myślą o ekologii i trosce o naturę.

Poza tym do produkcji swoich kosmetyków Kemon korzysta z nowoczesnych technologii, które w połączeniu ze składnikami pochodzącymi z lokalnych upraw, dają spektakularne rezultaty. Twórcy kosmetyków doskonale wiedzą, że aby uzyskać włosy pełne odżywienia i blasku, należy dostarczyć takich składników, jakie potrzebują. Dlatego bardzo dokładnie dbają o stworzenie przemyślanego składu, który właśnie to zapewni.

Jakie linie kosmetyków do włosów oferuje Kemon?

To przede wszystkim cztery podstawowe linie kosmetyków – każda z nich wyróżnia się unikalnymi właściwościami oraz działaniem. W efekcie wszyscy Klienci znajdą preparaty odpowiadające im potrzebom i oczekiwaniom. Wśród serii produktów można znaleźć m.in.:

  • Kemon Actyva, która wyróżnia się delikatnym, łagodnym działaniem i nie obciąża włosów. W efekcie kosmyki pozostają zdrowe, zadbane i pięknie lśniące.
  • Kemon Hari Manaya – jedna z flagowych linii, którą stworzono z myślą o pobudzeniu kreatywności wśród stylistów oraz indywidualnych użytkowników. Kosmetyki z tej serii zapewniają możliwość niezliczonych sposobów na stylizację. Pozwalają uzyskać fryzurze dodatkową objętość i utrwalanie, ale jednocześnie nie obciążają jej. Poza tym ułatwiają suszenie włosów i podtrzymują je w trakcie układania.
  • Kemon Liding Care – zestaw stosowany przez profesjonalistów w trakcie usług fryzjerskich.

Producent oferuje różne produkty do oczyszczania oraz codziennej pielęgnacji włosów – szampony, odżywki do skóry głowy oraz kosmyków, pianki, lakiery czy pasty do modelowania.

Co wyróżnia kosmetyki Kemon?

W zależności od rodzaju kosmetyku zapewnia on odmienne rezultaty. W przypadku maski do włosów, produkty te przeznaczone są głównie do przesuszonych lub nadwyrężonych farbowaniem kosmyków. Mają działanie odbudowujące i sprawdzają się do włosów zniszczonych, kruchych oraz osłabionych, pomagając odzyskać im utracone siły. Wzmacniają jednocześnie pasma przed uszkodzeniami i ułatwiają ich rozczesywanie. W rezultacie włosy stają się grubsze i mocniejsze.

Szampony to z kolei produkty do codziennego użytku o działaniu oczyszczającym i rozświetlającym. Ujednolicają kolor i skutecznie redukują żółtawe refleksy. Specjalna formuła oparta jest na wyciągu z kwiatu lilii oraz rumianku, dzięki czemu dostarcza cenne składniki nawilżające.

Lakiery dostępne są natomiast w różnej mocy i sprawdzą się do stylizacji każdego rodzaju fryzur, które wymagają utrwalenia. Zapewniają ułożenie stylizacji, a jednocześnie nadają włosom połysku.

Dzięki urozmaiconemu składowi produktów, kosmetyki Kemon zyskały uznanie na całym świecie. W naszej internetowej drogerii Uroda Perfect oferujemy rozbudowany asortyment z tego zakresu. W efekcie każdy z Klientów znajdzie szampon, maskę do włosów, piankę, lakier czy odżywkę, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, który umożliwi znalezienie idealnych rozwiązań dla niesfornych włosów, jakie utraciły swój blask i zdrową kondycję. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalnym wsparciem i doradztwem.