Lista produktów marki Ella Baché

Ella Baché to francuska marka należąca do Grupy Talgo, zrodzona z marzeń i potrzeb kobiet, obecna na globalnym rynku kosmetycznym od przeszło 75 lat i sprzedawana w ponad 50 krajach na całym świecie. Od kilku lat z powodzeniem podbija również polski rynek kosmetyczny. Markę stworzyła Madame Baché, farmaceutka, która poświęciła życie swojej wielkiej pasji — tworzeniu innowacyjnych i skutecznych naturalnych kosmetyków oraz wyrobów pielęgnacyjnych.

Kosmetyki Ella Baché to produkty o wyjątkowych właściwościach opartych na najczystszych i najwyższej jakości składnikach botanicznych z całego świata oraz zmysłowych zapachach, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Dla przykładu odżywczy krem pod oczy z naturalnych składników intensywnie odżywia i wygładza skórę wokół oczu. 

Wyjątkowość kosmetyków Ella Baché tkwi przede wszystkim w unikalnej filozofii, opartej na dogłębnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb cery na wszystkich etapach życia oraz precyzyjnie dopasowanej pielęgnacji, niezbędnej do zachowania piękna i zdrowia każdego rodzaju skóry.

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-36 z 72 pozycji