Swederm®face booster beautyfood & skin energy

Swederm®face booster beautyfood & skin energy

Swederm® FACE Booster Beautyfood & Skin Energy

 

95,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy

  Darmowa dostawa

dla zamówień od 200 zł

  Możliwość zwrotu produktów

w ciągu 14 dni

swederm®FACE Booster Beautyfood & Skin Energy to koncentrat organicznych i naturalnych składników aktywnych o charakterystycznej środziemnomorskiej nucie zapachowej, który wywołuje wyjątkowe emocje na poziomie skóry, który daje skórze eksplozję pozytywnej energii i piękna z jedwabistym efektem.

Innowacyjna konsystencja umożliwia szybkie wchłanianie składników aktywnych i zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry.

To nowa koncepcja produktu, która na nowo definiuje cel produktu kosmetycznego i jego wpływ na skórę.  BOOSTERA nie można porównać do żadnego istniejącego rodzaju produktu, nie można go zaklasyfikować jako krem, ani serum, ani żel. BOOSTER ma być inny. Formuła oparta jest na czterech elementach życia (pszenica, oliwa z oliwek, wino i aloes). Wyrafinowany produkt łączy głębokie nawilżenie kremu z lekką konsystencją toniku do twarzy, zatrzymując wilgoć w skórze i zapewniając silną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Tworzy zupełnie nową kategorię produktów: wzmacniacz energii skóry.

Wszystkie organiczne składniki zawarte w produkcie to CZYSTA ŻYWNOŚCI DLA SKÓRY. Składniki są uprawiane i wydobywane w miejscu produkcji, z zachowaniem najwyższych standardów.

Świeży miąższ z ALOESU , Masło Shea –  długotrwałe działanie nawilżające i kojące.
Ekstrakt z liści tytoniu i Ekstrakt z wina – stymulacja procesów naprawy i ochrony skóry, działanie przeciwutleniające.
Jojoba, Olej z pszenicy i  Oliwa z oliwek –  uelastycznienie  i odżywienie.
Koper morski, Opuncja Figowa i Ekstrakt z liści drzew oliwnych – bogactwo polisacharydów, bisfenoli i flawonoidów, które działają przeciwstarzeniowo i uspokajająco.
Lawenda i Pomarańcza – działanie detoksykacyjnie i relaksujące.