PALU Lampa Sun3 Smart 2.0 48W

PALU Lampa Sun3 Smart 2.0 48W


PL-LMP-SUN-048W-001

 

250,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

  Darmowa dostawa

dla zamówień od 200 zł

  Możliwość zwrotu produktów

w ciągu 14 dni

Lampa UV/LED jest niezbędna do utwardzania wszystkich produktów światłoutwardzalnych, a jej jakość przekłada się zarówno na komfort klientki oraz walory użytkowe stylizacji. Lakiery i żele posiadają w swoim składzie tzw. fotoinicjatory, które odpowiadają za twardnienie używanego preparatu. Ilość i jakość składników wiążących preparat oraz długość fali światła i jego moc decydują o tym jak długo paznokcie poddawane są naświetlaniu w lampie w celu uzyskania pożądanego efektu.
Palu Salon System gwarantuje, że w naszej lampie zastosowane są bezpieczne / certyfikowane diody UV/ LED o precyzyjnie dobranej długości światła 365 nm oraz 405 nm co przekłada się na skuteczne/szybkie wiązanie preparatu. Moc diod jest regulowana tak, aby klientka nie odczuwała dyskomfortu cieplnego, dlatego można dobierać różną moc lampy i różne czasy naświetlania.
Wszystko dla wygody klientki, jakości stylizacji oraz komfortu pracy osoby wykonującej zabieg. Tak więc nasze urządzenie to jakość wykonania, bezpieczeństwo stosowania oraz bezwzględny komfort obu stron biurka do manicure. Razem z Tobą dbamy o twoje Klientki.

Cechy urządzenia:

Moc: 48W

• Ilość diod: 36 diod Dual LED

• Rozmiar produktu: 21 × 17,5 × 9 cm

• Żywotność 50 000 h

• sensor ruchu i timer

• podwójna moc 48 W lub opcja „low heat 99 s

• wyświetlacz wskazujący pozostały czas