Zestaw upominkowy ice berry

Zestaw upominkowy ice berry

Zestaw

 

82,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

  Darmowa dostawa

dla zamówień od 200 zł

  Możliwość zwrotu produktów

w ciągu 14 dni

Ilość w zestawie: 1 szt.

Lato ... Upał ... Chce się siedzieć pod klimatyzacją 24 godziny na dobę lub schować się w lodówce przez co najmniej kilka godzin) Czy to jest znajome? Mamy dla Ciebie wyjście - orzeźwiający żel pod prysznic Ice Berry o zapachu mroźnych leśnych jagód.

Ilość w zestawie: 1 szt.

Chcesz poczuć przyjemną mroźną świeżość i sprawić, by Twoja skóra była miękka i gładka? Wybierz orzeźwiający peeling-gumę „Ice Berry” - idealny produkt łączący świeżość mentolu, aromat dojrzałych leśnych jagód i efekt jedwabistej skóry!

Ilość w zestawie: 1 szt.

Woreczek upominkowy wykonany z juty - idealne opakowanie na idealny prezent od DUSHKA!Chcesz poczuć przyjemną mroźną świeżość i sprawić, by Twoja skóra była miękka i gładka? Wybierz orzeźwiający zestaw składający się z peelingu-gumy oraz żelu pod prysznic „Ice Berry” zapakowane w upominkowym woreczku DUSHKA - idealny zestaw łączący świeżość mentolu, aromat dojrzałych leśnych jagód i efekt jedwabistej skóry!

Przeciwwskazania: alergia lub nadwrażliwość na składniki produktu.

Termin ważności: 12 miesięcy od daty produkcji. Po otwarciu od 3 do 6 miesięcy.

Przechowywanie: należy przechowywać w temperaturze 5 - 25 ° C, unikając bezpośredniego działania promieni słonecznych na produkt.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż wszystkie nasze kosmetyki są wykonane ręcznie, dlatego kolor produktu może różnić się od prezentowanego na zdjęciu.