Szczotka do ciała tampico krótka

Szczotka do ciała tampico krótka

 

65,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

  Darmowa dostawa

dla zamówień od 250 zł

  Możliwość zwrotu produktów

w ciągu 14 dni

SZCZOTKA DO CIAŁA TAMPICO KRÓTKA 

Jako nasz największy organ, skóra odgrywa istotną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn i zanieczyszczeń, które są potencjalnymi źródłami chorób. 

Szczotka Tampico przeznaczona jest do szczotkowania ciała na sucho, które przyspieszy samooczyszczanie organizmu przez stymulację krążenia limfy, krwi oraz poprzez peeling i odblokowanie porów. 

Dla kogo?

Idealna dla wszystkich, którzy chcą ujędrnić skórę, zwalczyć cellulit, poprawić koloryt, usunąć toksyny z organizmu. Doskonała również dla osób, które borykają się z wrastającymi włosami po depilacji.  Dodatkowo, wszystkie kosmetyki nałożone po szczotkowaniu, będą jeszcze badziej skuteczne!    

* Jeśli twoja skóra jest nadmiernie wrażliwa, ma skłonności do pękajacych naczynek czy pajączków- mocna szczotka tampico może okazać się zbyt intensywna.                                                      

Stosowanie: 

Zarówno rano jak i przed wieczorną kąpielą. Należy szczotkować ciało zawsze w kierunku serca, zaczynając od stóp. 

 

* Szczotka to produkt do higieny osobistej i powinno się ją regularnie wymieniać. Szczotka Tampico jest w stu procentach organiczna- nie jest impregnowana ani chemicznie lakierowana. Nie mocz jej zatem w wodzie- to naturalne drewno i po prostu może popękać. Zamiast tego po każdym użyciu zdezynfekuj ją lub... po prostu wystaw na słońce! Po kilku miesiącach wymień na nową.