Lista produktów marki YOSHI

Yoshi to  prężnie rozwijająca się marka na polskim rynku zajmująca się lakierami do paznokci. W szerokiej ofercie możesz znaleźć między innymi niezwykle łatwy w aplikacji lakier hybrydowy Yoshi, dostępny w wielu wariantach. Dla przykładu w neonowej kolekcji Yoshi Night in Vegas opracowanej z myślą o odważnych kobietach prezentowane są kolory takie jak neonowy koral czy neonowa żółć, podkreślające Twój indywidualny styl. Wystarczą tylko dwie cienkie warstwy lakieru, aby zapewnić pełne krycie koloru bez smug. 

Yoshi oferuje również szeroką gamę baz, w tym witaminowe i trwałe bazy kauczukowe, które wygładzają powierzchnię paznokcia i nie nadwyrężają skórek. Występują w naturalnych odcieniach i mogą być stosowane jako samodzielny kolor lub jako podkład pod wzorki. 

Yoshi posiada także w swojej ofercie trwałe żele budujące do paznokci prezentowane w kilku wersjach kolorystycznych. Niewątpliwą zaletą produktów Yoshi jest niska temperatura polimeryzacji, co oznacza brak nieprzyjemnego uczucia pieczenia podczas utwardzania w lampie.  

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji